بهترین جراح بینی ارومیه

جراح بینی ارومیه : یافتن پزشکی که بتوانید به او اعتماد کرده و در طول درمان با او احساس راحتی کنید از اهمیت زیادی برخوردار است. این ویژگی خصوصاً درباره جراحی زیبایی و پلاستیک اهمیت بیشتری پیدا می کند. بیمارانی که به دنبال بهترین پزشک برای انجام جراحی بینی خود هستند، باید فاکتورهای متعددی را زمان این انتخاب مد نظر قرار دهند. بسیاری از جراحان پلاستیک هستند که به دلیل مهارت و شهرت شان، بسیاری از بیماران از سراسر دنیا به او مراجعه می کنند. هدف این بیماران بهره مند شدن از تجربه و تخصص منحصر بفرد این جراحان می باشد.

جراح بینی خوب جراحی است که تمام عملکرد خود را بر روی انجام یک جراحی متمرکز می کند و آن انجام یک جراحی رینوپلاستی طبیعی و بدون بر جای ماندن اسکار می باشد.

 

جراح بینی ارومیه

 

منظور از جراحی بدون اسکار چیست؟

جراحانی که تمام تلاش خود را در رینوپلاستی بر روی یک جراحی بدون اسکار متمرکز می کنند، تلاش می کنند تا هیچ آثار برشی در بیرون بینی بر جای نماند. آن ها اغلب برای انجام جراحی، برش ها را در داخل سوراخ بینی ایجاد می کنند. این باعث می شود که بیمار صاحب یک بینی زیبا شود و هیچ آثار برش یا اسکاری بر روی بینی او قابل رویت نباشد. البته باید بگوییم که بیشتر جراحان بینی از جمله دکتر مهدی بنائی ، جراح بینی ارومیه از روش باز که در آن برش کوچکی بر روی ناحیه کلوملا ایجاد می شود برای جراحی بینی افراد استفاده می کنند زیرا در این روش اشراف بیشتری بر ایرادات بینی داشته و نتایج بهتری از این جراحی زیبایی رقم می زنند. برش ایجاد شده بر روی کلوملا آنقدر کوچک است که به چشم نیامده و به مرور زمان محو می شود.

بهترین جراح بینی

یک جراح بینی ماهر جراحی را به گونه ای انجام می دهد تا بیمار بتواند پس از این روند، سریع تر به زندگی نرمال خود بازگردد .بهمین دلیل است که یافتن یک جراح رینوپلاستی خوب برای افرادی که دارای زمان محدودی برای سپری کردن دوره ریکاوری می باشند، اهمیت زیادی پیدا می کند.

جراحی بینی با تجربه و ماهر، جراحی را بگونه ای انجام می هدکه نهایتاً تغییرات ظریف و زیبایی در بینی بیمار ایجاد می شود و زیبایی طبیعی بینی بعد از رینوپلاستی افزایش می یابد.

در این نوع جراحی بینی در روز هفتم بعد از جراحی، گچ بینی برداشته می شود و بیمار می تواند فعالیت های روزمره خود را از سر بگیرد. جراحی در دستان یک جراح ماهر به گونه ای انجام می شود که هیچکس متوجه انجام شدن جراحی بر روی بینی فرد نخواهد شد.

انتخاب یک جراح بینی خوب اصلی ترین گزینه در زمان تحقیق برای انتخاب جراح می باشد. جراح خوب به منافع بیمار می اندیشد و تلاش می کند تا بعد از جراحی، شما همچنان شبیه خودتان به نظر برسید. تکنیک یک جراح خوب برای انجام رینوپلاستی به کارگیری روش های بسیار ظریف برای رفع عیوب زیبایی طبیعی بیمار می باشد. این جراح، زیبایی های طبیعی فرد را تا رسیدن به نتیجه مطلوب نهایی تنها اندکی ارتقا می دهد.