از جمله چالش برانگیزترین جراحی های زیبایی صورت در جهان می توان به جراحی بینی اشاره کرد. خیلی نادر است که فردی با یک بینی بی عیب و نقص متولد شود. بیشتر افراد حس می کنند که بینی شان نسبت به سایر اجزای صورت آن ها خیلی بزرگتر یا کوچک تر است و به طور کلی با شکل فیزیکی صورت آن ها تناسب ندارد. تغییر فرم بینی توسط جراح بینی انجام می شود. از این رو بهتر است قبل از انجام این پروسیجر ، در انتخاب پزشک متبحر دقت داشته باشید. چرا که در واقع جراح زیبایی بینی نتیجه فرم زیبایی بینی و حفظ عملکرد آن را رقم می زند. در ادامه دکتر مهدی بنائی متخصص گوش ، حلق و بینی ، نکاتی را بیان می کند که با توجه به آن ها بتوانید انتخاب بهتری داشته باشید.

جراح بینی

.

ویژگی های بهترین جـراح بینی ارومیه

هرچند که نوع بینی و میزان ایرادات موجود در آن نقش بسزایی را در نتیجه به دست آمده از این عمل جراحی ایفا می کند ، اما دستیابی یا عدم دستیابی به نتایج رضایت بخش از فرآیند تغییر فرم بینی تا حد بسیار زیادی وابسته به میزان مهارت و تخصص جراح است.

یک جـراح بینی ماهر می داند که لازمه دستیابی به نتایج درخشان، قرار دادن علم و هنر در کنار یکدیگر است. او برای دستیابی به نتایج طبیعی از تکنیک های ایجاد برش و تکنولوژی بهره می گیرد. همچنین یک پزشک خوب از آناتومی صورت درک کاملی داشته و از این شناخت و درک به منظور رسیدن به مطلوب ترین نتایج از عمل جراحی بر روی بینی و صورت استفاده می نماید.

بهترین جراحان بینی با بیمار خود در طی جلسه مشاوره در رابطه با انتظارات از نتیجه نهایی و همچنین تغییرات مورد نیاز در بینی صحبت می نمایند. آن ها از بینی و صورت یک ارزیابی کلی انجام داده و بدین ترتیب بهترین نتیجه را برای ارتقا زیبایی و عملکرد تنفسی بیمار فراهم می آورند.

جراح بینی

دیگر ویژگی های جـراح بینی خوب

 • با وجدان بودن

با وجدان بودن یکی از ویژگی ها و خصیصه های بارز یک جراح بيني خوب می باشد. اولویت جراحان بینی با وجدان ، به دنبال نداشتن عوارض و مشکلات خاص برای بیمار و مطلوب بودن نتایج برای او بوده و فقط به منافع مالی خود فکر نمی کند.

جراح بینی

 • تجویز عکسبرداری ها و آزمایش های لازم

جـراح بینی با مهارت ، برای ارزیابی درست تناسب بینی و شناسایی دقیق ایرادات بینی و در نهایت انتخاب فرم بینی به بهترین نحو ممکن، عکسبرداری هایی از زوایای مختلف صورت و بینی را برای فرد تجویز می نماید.

همچنین آزمایش هایی را به منظور اطمینان حاصل کردن از عدم ابتلای بیمار به بیماری های جسمی و روحی برای وی تجویز نموده و پرسش هایی را در این زمینه مطرح می نماید.

 • داشتن کارنامه کاری موفق 

موفقیت آمیز بودن سوابق کاری از جمله فاکتورهایی است که باید حین انتخاب پزشک به آن توجه نمایید. مطمئن شوید که جراح بینی ، در کارنامه خود سابقه عمل بینی با مشکلات تنفسی نداشته باشد.

از جمله دیگر ویژگی های یک جـراح متبحر می توان به داشتن برخورد خوب با بیماران، صبور و با حوصله بودن و همچنین دارا بودن صلاحیت علمی از نظر وزارت بهداشت اشاره کرد.

 • دارا بودن رضایت متقاضیان

مراجعه کنندگان سابق جراح انتخابی خود را بررسی کنید ؛ نظر آن ها را در رابطه با پروسیجر عمل ، جویا شوید. نظر این افراد ملاک مهمی در انتخاب پزشک محسوب می شود ؛ چرا که مراجعین قبلی تمام پروسه هایی را که در آینده طی کنید ، از سر گذراننده اند و نتیجه فرآیند جراحی را دیده اند. خوشبختانه در زمانه کنونی ، شما می توانید با مراجعه به شبکه اجتماعی پزشک ، همچنین سایت شخصی ، به نوعی با مراجعین قبلی در تماس باشید و سوالات خود را بپرسید. همچنین برای این که نکته ای را از دست نداده باشید ، می توانید از مراجعین حضوری در مطلب ، میزان تبحر پزشک را جویا شوید.

 • تیم حرفه ای بهترین جراح بینی

عمل بینی چه در راستای سلامت باشد و چه جهت خلق زیبایی انجام شود ، نیازمند همکاری و همدلی تیمی است که مدیر آن شخص جراح می باشد. تحقیقات نشان داده است در پروسیجر های جراحی که میان تیم ، همدلی زیادی برقرار است ، بسیار موفق تر هستند و احتمال بروز خطا در آن ها نیز کمتر می باشد. از این رو هنگام انتخاب پزشک حاذق برای جراحی زیبایی بینی ، این نکته را نیز در نظر داشته باشید.

 • استفاده از روش های نوین جراحی توسط جراح بینی

علم هر روزه در حال تغییر است. از این رو امروز با اطلاعاتی رو به رو می شویم که با استفاده از آن ها می توانید ، پروسه آسان تر نسبت به دیروز داشته باشیم . یا تغییراتی را که تا امروز نمی توانستیم انجام دهیم ، اکنون با دستیابی به علم جدید می توانیم انجامش دهیم. بدین ترتیب آپدیت بودن پزشک در ایجاد نتیجه بهتر با عوارض کمتر بسیار اهمیت دارد. در ادامه ، نمونه ای از روش نوین عمل های زیبایی بینی را شرح می دهیم که امکان انجام تغییرات زیادی را میسر کرده است.

تکنیک جراحی بینی باز توسط جراح بینی ماهر

اولین تکنیک عمل بینی ، با استفاده از تکنیک بسته بود. این روش به دلیل محدودیت دسترسی که داشت ، امکان انجام تغییرات گسترده و پیچیده را به پزشک متخصص نمی داد. همچنین به دلیل دید غیر مستقیم ، امکان خطا و ریسک در این پروسه بالا بود. پس از آن با ورود تکنیک باز عمل زیبایی بینی به عرصه پزشکی ، امکان انجام تغییرات گسترده تر با ریسک پایین و نتیجه ای قابل قبول ایجاد شد. از این رو پزشک حرفه ای بینی باید آپدیت و به روز باشد.

بهترین جراح بینی استخوانی

پروسه جراحی بینی استخوانی نسبت به جنس ، فرم و اندازه آن انجام می شود. متقاضیانی با جنس بینی استخوانی ، پوست بینی شان نازک است و غضروف و استخوان آن ها محکم می باشد. همچنین معمولا طول و ارتفاع این فرم بینی ها زیاد است. با توجه به این نکات ، جراح مشکلات بینی را مرتفع می کند. در نظر داشته باشید که پروسه عمل زیبایی اینو نوع بینی های برای جراحان بینی به نسبت دیگر انواع بینی آسان تر است.

بهترین جراح بینی گوشتی

اگر بینی شما غضروف و استخوان نرمی دارد و پوست بینی شما ضخیم است و ظاهری پهن دارد ، جنس بینی شما ضخیم است. این بینی ها بر خلاف بینی های استخوانی عمل زیبایی بینی را با چالش رو به رو می کنند. لذا برای جراحی زیبایی بینی گوشتی انتخاب بهترین جراح بینی در ارومیه بسیار اهمیت دارد.

در صورتی که در انتخاب متخصص ایده آل در زمینه رینوپلاستی به اندازه کافی دقت نداشته باشید ، احتمال بازگشت پذیری بینی بعد از عمل وجود دارد. بهترین متخصص عمل بینی با شناختی از ساختار ضعیف بینی گوشتی دارد ، علاوه بر تغییر فرم آن ، با تکنیک گرافت گذاری در آن ایجاد استقامت نیز می کند.

جراح بینی طبیعی کار

امروزه چهره نچرال و طبیعی طرفداران زیادی پیدا کرده است ؛ از این رو خانم ها و آقایانی که به دلیل نقص ظاهری بینی تمایل به جراحی زیبایی بینی دارند ، به دنبال پزشک طبیعی کار هستند. پزشکی که بتواند تنها ایرادات بینی را رفع کند ، اما انحنا و ظاهری مصنوعی در بینی ایجاد نکند ، در واقع از بهترین جراحان بینی خواهد بود. چرا که ایجاد فرم طبیعی پیچیده تر از فرم فانتزی و نیمه فانتزی است. شما می توانید با دیدن نمونه کارهای پزشک منتخب خود در این باره اطلاعات کافی کسب کنید.

روش انتخاب بهترین متخصص جراحی بینی

 1. جست و جو در صفحات وب یکی از راه هایی است که شما را به هدف تان نزدیک می کند. با سرچ در گوگل لیستی از بهترین پزشکان برای شما ظاهر می شود.
 2. سایت های شخصی پزشکان راه دیگری برای انتخاب متخصص ایده آل است. عموما پزشکان برتر در صفحات سایت خود و در قسمت گالری تصاویر عکس هایی از نمونه کارهای خود قرار داده اند.
 3. تخصص و مهارت پزشک در نظرات کاربران گوگل و سایت موجود است ؛ می توانید از این نظرات بهره مند شوید.
 4. پرس و جو از دوستان و اطرافیانی که عمل زیبایی بینی انجام داده اند ، از دیگر ترفند های انتخاب بهترین جراح بینی در ارومیه است.
 5. پس از انتخاب پزشک هنوز می توانید با مراجعه به مطب پزشک و دیدار با او ، در طی جلسه مشاوره از میزان تبحر و مهارت وی تا حدودی مطلع شوید. در طی این جلسه شما با دید جراح و هدف کلی آن نیز آشنا خواهید شد.
 6. متقاضیانی که سابقا نزد پزشک انتخابی شما عمل زیبایی بینی انجام داده اند ، گزینه مناسبی برای مطلع شدن از میزان مهارت پزشک هستند. در صورتی که در مطب پزشک با این افراد مواجه شدید ، نظر آن ها را جویا شوید.

نکات کلیدی در انتخاب بهترین جراح بینی ارومیه

در زمان برگزیدن دکتر خوب عمل بینی در میان جراحان بایستی به این نکته توجه داشته باشید که این پزشک باید دارای بورد تخصصی باشد. بدین معنا که ایشان با گذراندن دوره های آموزشی مورد نیاز دارای گواهی تخصص برای جراحی بینی می باشد. شایان ذکر است که جراح بینی در عمل های پلاستیک یا جراحی های ترمیمی یا متخصصین گوش و حلق و بینی دارای این برد تخصصی می باشند. اما نکته قابل تامل در این زمینه این است که تمامی دکتر ها در زمینه جراحی پلاستیک و یا گوش و حلق و بینی در واقع متخصص عمل زیبایی دماغ نخواهند بود.

در زمان انتخاب بهترین جراح بینی باید تجربه و مهارت وی را در نظر داشته باشید. همانطور که قبل تر بیان شد می دانید که از اصلی ترین فاکتور های انتخاب دکتر خوب عمل بینی بررسی و ارزیابی میزان تجربه و مهارت او می باشد. فرد زیباجو با تکیه به این موارد است که از نتیجه درخواستی اطمینان حاصل کرده و پزشک را انتخاب می کند.

در روش های انتخاب بهترین جراح بینی ارومیه قید شده است که می توان با مشاهده صفحات مجازی دکتر خوب را انتخاب کنید. اما نکته حائز اهمیت در این زمینه این است که در زمان مشاهده گلری تصاویر حتما عکس های قبل و بعد را خوب بررسی کنید که از نتیجه مشاهده شده اطمینان حاصل کنید و مطمئن شوید که نحوه کار پزشک را انتخاب می کنید.

معرفی بهترین جراح بینی در ارومیه

امروزه جراحان بینی زیادی در منطقه کرج و ارومیه هستند که با تبحر و تجربه خود ، نتیجه خارق العاده را برای متقاضیان رقم زده اند. دکتر مهدی بنایی متخصص و جراح ماهر بینی در جایگاه پیشتازان این عرصه ، علاوه بر کرج در ارومیه نیز فعالیت می کند. جهت اطلاعات بیشتر می توانید نمونه کار ایشان را در صفحه اینستاگرام و گالری تصاویر سایت ایشان مشاهده فرمایید. همچنین پیشنهاد می دهیم برای آن که اطلاعات مهم دیگری را از دست ندهید ، با مطلب ایشان تماس حاصل فرمایید و جواب سوالات خود را جویا شوید.

چرا انتخاب جراح خوب بینی اهمیت دارد؟

یکی از معیار های اصلی برای تجربه جراحی زیبایی بینی موفق ، انتخاب بهترین جراح بینی است. این شما هستید که تصمیم می گیرید ، برای زیباتر شدن ، بینی خود را عمل کنید و حتی علاقه مندی خود را به فرم جدید بینی نیز ابراز می کنید. اما آیا این شما هستید که پروسیجر حساس و پیچیده جراحی زیبایی را انجام می دهید؟ آیا شما می توانید براساس قوانین زیبایی شناسی بهترین فرم را برای بینی خود انتخاب کنید؟

جراح بینی حاذق قبل از انجام فرآیند مذکور ، آزمایش های لازم را برای متقاضی تجویز کرده و پس از آن بهترین فرم بینی را انتخاب می کند. حین پروسه جراحی ، فرم جدید بینی را بدون آسیب به سلامت زیباجو ، خلق کرده و زیبایی توام با سلامتی پدید می آورد. بدین ترتیب اگر در انتخاب پزشک خود دقت کافی نداشته باشید ، احتمال آسیب به زیبایی و حتی سلامت خود را ایجاد کرده اید ، از این رو انتخاب جراح حرفه ای بینی اهمیت دارد.