بهترین جراح بینی کرج

جراح بینی کرج : بدیهی است که دغدغه همه افرادی که قصد جراحی بینی شان را دارند، دستیابی به بهترین و مطلوب ترین نتایج از این جراحی زیبایی است. از طرفی همانطور که می دانید موثرترین عامل در به دست آمدن رضایت بخش ترین نتایج از جراحی بینی ، انجام آن توسط یک جراح بینی مجرب و متبحر است، از همین رو ما در ذیل به ارائه توضیحاتی در این رابطه پرداخته ایم.

 

 

یک جراح بینی خوب چه ویژگی هایی دارد؟

بهترین جراحان بینی به طور مشترک دارای ویژگی های ذیل هستند :

باوجدان بودن :

اگر یک پزشک با وجدان باشد به جای اینکه فقط به منافع مالی خود فکر کند سلامتی بیمار و رضایت بخش بودن نتیجه برای او را مد نظر قرار می دهد. او پیش از جراحی به دقت وضعیت سلامتی و ساختمان بینی را مورد بررسی قرار می دهد و در صورتی که مطمئن باشد بهترین نتایج از این جراحی برای بیمار حاصل شده و در نتیجه آن، بیمار با مشکلات تنفسی مواجه نخواهد شد جراحی را برای وی انجام می دهد.

داشتن مهارت زیاد:

درست است که با داشتن تجربه زیاد، مهارت جراح نیز بیشتر می شود اما این موضوع در مورد همه صادق نیست. بالا بودن مهارت از جمله فاکتورهای بسیار تاثیرگذار در مطلوب بودن نتایج است که با تحقیق جامع در رابطه با پزشک می توانید از وجود این ویژگی در او اطمینان حاصل کنید.

آشنایی با اصول زیبایی شناسی و ریاضی :

پزشک تنها در صورتی می تواند یک بینی زیبا، بدون نقص و متناسب با چهره تان را برای تان به ارمغان بیاورد که با اصول ریاضی و زیبایی شناسی به خوبی آشنا باشد.

از همین رو دکتر مهدی بنائی ، جراح بینی کرج ابتدا اقدام به عکسبرداری از بینی در زوایای مختلف نموده، سپس با اصول ریاضی نسبت میان اجزا را به دقت بررسی نموده و در نهایت با توجه به اشراف زیادی که بر اصول زیبایی شناسی داشته و با قدرت تصور بالای خود، بهترین فرم بینی را برای بیمار انتخاب و جراحی می کند.

داشتن تعامل با یبمار :

بهترین نتایج از جراحی زیبایی بینی زمانی حاصل می شود که پزشک پیش از جراحی از بیمار در رابطه با سلایق و انتظاراتش از جراحی صحبت کرده، در صورت وجود محدودیت در فرم دهی بینی ، آن را با بیمار مطرح کرده و در نهایت در رابطه با فرم بینی با بیمار به اشتراک نظر برسد.

از دیگر ویژگی های یک جراح بینی خوب می توان به با حوصله و صبور بودن، داشتن برخورد خوب با بیمار، داشتن کارنامه کاری موفق و غیره اشاره کرد.

در صورت تمایل برای مشاهده نمونه کارهای دکتر مهدی بنائی ، جراح بینی کرج می توانید به صفحه رسمی اینستاگرام ایشان مراجعه کنید.