بهترین جراح بینی کرج کیست؟

جراح بینی کرج : بدیهی است که دغدغه همه افرادی که قصد جراحی بینی شان را دارند، دستیابی به بهترین و مطلوب ترین نتایج از این جراحی زیبایی است. از طرفی همانطور که می دانید موثرترین عامل در به دست آمدن رضایت بخش ترین نتایج از جراحی بینی ، انجام آن توسط یک جراح بینی مجرب و متبحر است، از همین رو ما در ذیل به ارائه توضیحاتی در این رابطه پرداخته ایم.

 

 

یک جراح بینی خوب چه ویژگی هایی دارد؟

بهترین جراحان بینی به طور مشترک دارای ویژگی های ذیل هستند :

باوجدان بودن :

اگر یک پزشک با وجدان باشد به جای اینکه فقط به منافع مالی خود فکر کند سلامتی بیمار و رضایت بخش بودن نتیجه برای او را مد نظر قرار می دهد. او پیش از جراحی به دقت وضعیت سلامتی و ساختمان بینی را مورد بررسی قرار می دهد و در صورتی که مطمئن باشد بهترین نتایج از این جراحی برای بیمار حاصل شده و در نتیجه آن، بیمار با مشکلات تنفسی مواجه نخواهد شد جراحی را برای وی انجام می دهد.

داشتن مهارت زیاد:

درست است که با داشتن تجربه زیاد، مهارت جراح نیز بیشتر می شود اما این موضوع در مورد همه صادق نیست. بالا بودن مهارت از جمله فاکتورهای بسیار تاثیرگذار در مطلوب بودن نتایج است که با تحقیق جامع در رابطه با پزشک می توانید از وجود این ویژگی در او اطمینان حاصل کنید.

آشنایی با اصول زیبایی شناسی و ریاضی :

پزشک تنها در صورتی می تواند یک بینی زیبا، بدون نقص و متناسب با چهره تان را برای تان به ارمغان بیاورد که با اصول ریاضی و زیبایی شناسی به خوبی آشنا باشد.

از همین رو دکتر مهدی بنائی ، جراح بینی کرج ابتدا اقدام به عکسبرداری از بینی در زوایای مختلف نموده، سپس با اصول ریاضی نسبت میان اجزا را به دقت بررسی نموده و در نهایت با توجه به اشراف زیادی که بر اصول زیبایی شناسی داشته و با قدرت تصور بالای خود، بهترین فرم بینی را برای بیمار انتخاب و جراحی می کند.

 

 

داشتن تعامل با یبمار :

بهترین نتایج از جراحی زیبایی بینی زمانی حاصل می شود که پزشک پیش از جراحی از بیمار در رابطه با سلایق و انتظاراتش از جراحی صحبت کرده، در صورت وجود محدودیت در فرم دهی بینی ، آن را با بیمار مطرح کرده و در نهایت در رابطه با فرم بینی با بیمار به اشتراک نظر برسد.

از دیگر ویژگی های یک جراح بینی خوب می توان به با حوصله و صبور بودن، داشتن برخورد خوب با بیمار، داشتن کارنامه کاری موفق و غیره اشاره کرد.

در صورت تمایل برای مشاهده نمونه کارهای دکتر مهدی بنائی ، جراح بینی کرج می توانید به صفحه رسمی اینستاگرام ایشان مراجعه کنید.

رینوپلاستی درمانی

اگر شما از گرفتگی مکرر بینی و مشکلات مزمن سینوسی خسته شده اید، علائم شما احتمالاً به دلیل یک مشکل پایه از قبیل سپتوم کج یا انسداد بینی می باشد. رینوپلاستی فانکشنال ، جراحی بینی است که به عنوان یک گزینه درمان موثر برای بسیاری از مشکلات بینی و مشکلات رایج سینوسی عمل می کند. متخصصان رینوپلاستی راه حل های جراحی پیشرفته ای از قبیل رینوپلاستی فانکشنال را برای درمان این مشکلات ارائه می دهند.

مزایای رینوپلاستی فانکشنال

  • جریان یافتن بهتر هوا برای داشتن تنفس بهتر
  • تسکین دراز مدت و ماندگار علائم از قبیل گرفتگی بینی یا سردرد های سینوسی
  • رفع مشکلات خواب مرتبط با گرفتگی بینی
  • درمان نامتقارنی و بدشکلی های بینی

رینوپلاستی فانکشنال چگونه عمل می کند؟

رینوپلاستی فانکشنال اصطلاحی است که برای شرح جراحی بینی به کار می رود که به منظور بهبود عملکرد تنفس با ترمیم ساختارهای بینی انجام می شود. رینوپلاستی فانکشنال شامل تعدادی تکنیک های مختلف از قبیل سپتوپلاستی ، کوچک کردن مخروط های فرعی یا درمان پولیپ های بینی می باشد.

 

 

آماده شدن برای رینوپلاستی فانکشنال

اگر شما علاقمند به انجام رینوپلاستی فانکشنال هستید، قدم اول برنامه ریزی برای ملاقات جهت مشاوره با جراح منتخب تان می باشد. جراح شما بینی تان را آزمایش کرده، تاریخچه پزشکی شما را ارزیابی نموده و درباره اهداف تان به منظور تعیین بهترین طرح درمان برای شما بحث می نماید. اگر شما تصمیم به انجام جراحی رینوپلاستی فانکشنال را دارید، جراح تان دستورالعمل های پیش از جراحی را که شامل ترک سیگار و قطع موقتی مصرف برخی داروهای خاص می باشد را ارائه می دهد.

در طول رینوپلاستی فانکشنال چه اتفاقی می افتد؟

بر حسب دامنه پلان جراحی، شما تحت بیهوشی عمومی یا بی حسی موضعی قرار می گیرید. جراح شما از ابزار تخصصی برای دسترسی به حفره بینی استفاده می کند. بسیاری از برش ها در داخل بینی ایجاد می شود، بنابراین جای زخمی قابل مشاهده نخواهد بود. جراح بینی سپتوم را راست کرده و در صورت نیاز، دیگر ساختارهای بینی را نیز ترمیم می نماید.

ریکاوری رینوپلاستی فانکشنال

شما باید با یکی از دوستان یا نزدیکان، جهت بازگرداندن شما به منزل بعد از جراحی هماهنگ کنید. شما اندکی تورم و درد ملایمی را تجربه خواهید کرد که با دارو قابل کنترل می باشد. بیماران معمولاً باید چند روز از محل کار خود مرخصی بگیریند. همچنین اجتناب از انجام فعالیت های سنگین در چند هفته اول بعد از جراحی حائز اهمیت می باشد. جراح شما جلسات فالوآپ را بمنظور نظارت بر روند بهبود، مقرر خواهد کرد.