عمل جراحی بینی کرج

جراحی بینی کرج : توجه به زیبایی گرچه امروزه در بیشترین حد خود قرار دارد اما از گذشته مورد توجه بوده و اشخاص همواره به دنبال روش های مختلف برای دستیابی به ظاهری جذاب تر و رفع مشکلاتی که زیبایی چهره شان را تحت الشعاع قرار داده بودند.

امروزه روش های تاثیرگذار متعددی برای رفع نواقص ظاهری وجود دارد که با کمترین ریسک و عوارض، موجب ارتقا زیبایی شما می وشند. از جمله این روش ها می توان به جراحی زیبایی بینی اشاره کرد.

جراحی زیبایی بینی که از آن با نام رینوپلاستی نیز یاد می شود موجب رفع ایرادات ظاهری موجود در بینی که به دلیل برجسته بودن و قرارگیری در مرکز صورت تاثیر زیادی بر زیبایی چهره دارد شده و بدین ترتیب موجب افزایش اعتماد به نفس افراد می شود.

 

جراحی بینی کرج

 

 انواع مدل جراحی بینی :

انتخاب مدل بینی ، از جمله نگرانی های اصلی افرادی است که متقاضی انجام جراحی زیبایی بینی هستند. بیشتر افراد قبل از جراحی، زمان نسبتاً زیادی را برای انتخاب فرم بینی دلخواه خود صرف نموده و استرس زیادی برای این موضوع دارند.

از جمله مواردی که موجب کاهش استرس بیماران می شود، آشنایی با فرم های مختلف بینی می باشد.

همانطور که در فوق گفتیم هدف اصلی از جراحی بینی ، رفع ناهنجاری های موجود در بینی و ایجاد ظاهری استاندارد و نسبتاً ایده آل برای آن ها است. اما از آنجایی که سلیقه افراد متفاوت می باشد، تعاریف آن ها از زیبایی و فرم بینی انتخابی شان نیز با یکدیگر متفاوت است. البته افراد باید در نظر داشته باشند که نوع بینی آن ها و روند جراحی، ممکن است موجب ایجاد تغییراتی در شکل نهایی پس از جراحی شود. بنابراین باید از جراح خود انتظارات منطقی داشته باشند.

شناخت مدل های بینی از چه نظر حائز اهمیت است؟

چنانچه در رابطه با جراحی زیبایی بینی اطلاعات کافی نداشته باشید امکان دارد در مورد انتخاب فرم جدید بینی خود دچار اشتباه شوید.

در برخی موارد اشخاص به دلیل شنیده های خود و همچنین تبلیغات گسترده، فرمی را برای بینی خود برمی گزینند که هیچ تناسبی با صورت آن ها ندارد که این امر با گذشت زمان موجب پشیمانی از انتخابی که کرده اند می شود.

فرم صورت، ملاک اصلی برای انتخاب مدل بینی است. از همین رو افرادی که خواستار جراحی بینی خود به فرم بازیگر یا خواننده مورد علاقه شان هستند دچار اشتباه بزرگی می شوند.

الگوی بینی تنها باید در مقایسه با کل صورت خود فرد انتخاب گردد؛ بدیهی است که بینی کوچک مناسب فردی با لب های بزرگ و صورت کشیده نیست زیرا موجب برهم خوردن تعادل صورت وی خواهد شد.

جراحی بینی طبیعی

فرم بینی طبیعی ، بیشترین مطابقت را با سایر اجزای صورت فراهم کرده و مهم ترین ویژگی آن نداشتن انحنا یا قوس بر روی پل و سربالا نبودن است.

این فرم بینی در عین این که به میزان زیاد کوچک نمی شود، رضایت کامل بیمار را فراهم نموده و مناسب ترین گزینه برای آقایان و افرادی است که بینی شان گوشتی می باشد.

جراحی بینی فانتزی

اندازه این فرم بینی، کوچکتر از حد معمول بوده، پل بینی خم،  نوک آن به طرف بالا می باشد و به طور کلی از حالت طبیعی تمایز دارد.

بینی فانتزی به دلیل ویژگی هایی دارد ممکن است غیرطبیعی به نظر برسد. این از فرم بینی در میان خانم ها دارای محبوبیت بسیار بیشتری نسبت به آقایان است.

جراحی بینی نیمه فانتزی

فرم نیمه فانتزی ترکیبی از بینی فانتزی و طبیعی می باشد. به طور مثال انحنای بینی در این فرم، بیشتر از بینی طبیعی و کمتر از بینی فانتزی است.